Чорно-білі тату універсальні. Вони ідеально підійдуть як дівчині, так і хлопцеві.
Переваги монохромних татуювань
- Стиль, лаконічність та привабливість зовнішнього вигляду. Будь-який малюнок (наприклад, орхідея, метелик) виглядає стильно та стримано.
- Стійкість і довговічність. Тату вицвітають повільніше, чорний пігмент практично не піддається дії ультрафіолету.
- Невисока вартість. Кольорове татуювання коштує значно дорожче, ніж ч/б. Більше того, на корекції малюнка також можна заощадити.
- Монохромний малюнок відмінно поєднується з кольоровим. Виріб можна зробити індивідуальним та неповторним (наприклад, акварель).
Основні стилістичні напрямки
- Реалізм – популярний і дорогий стиль. Основними сюжетами стають зображення портретів, тварин (наприклад, лисиці), фігур. Ескіз виходить чіткий, промальований, реалістичний. Виконати його може лише професіонал.
- Абстракція – оригінальний та цікавий стиль. Майстер може виконати малюнок за ескізом замовника. Сюжети індивідуальні та неповторні.
- Мінімалістичні тату найчастіше вибирають дівчата, розташовуючи їх на ногах або руках. Маленький та лаконічний малюнок коштує недорого та простий у виконанні. Гарно виглядають ескізи сонечка, колібрі та троянди.
- Графічні зображення можуть використовуватися як самостійні варіанти, так і як основа для більш складного виробу. Ескіз виконати нескладно. Але татуювання складні у виконанні, геометричні форми мають бути чіткими. Тому потрібно звернутися тільки до професіонала.
- Чікано – оригінальний стиль закритих груп. Відрізняється латиноамериканськими сюжетами (наприклад, Санта Муерте) та складністю виконання. Малюнок виглядає художньо.
Де набити чорно-біле тату
Такі малюнки чудово виглядають на тілі. Вибір зони залежатиме від переваги людини.
- Тату на шиї найчастіше невелике, розташовується на задній області. Це дозволяє будь-якої миті прикрити шарфом, коміром або волоссям. Але нерідко малюнок починається в області шиї і продовжується або на обличчя, або нижче.
- Руки – найчастіше місце для монохромних тату. Чоловіки вибирають зону плеча чи передпліччя. Вони наносять брутальні малюнки, які роблять акцент на мужності.
- Тату на кисті в основному обирають дівчата. На другому місці – зап'ястя, щиколотка або стопа. На цих зонах чудово виглядають невеликі маки, лілія чи лаванда.
- На стегні, животі, спині, попереку та боці виконують найчастіше великі тату різних стилів. Малюнки вибираються найбільш опрацьовані. Це можуть бути сюжетні зображення.
- Зону грудей підкреслюють дівчата та хлопці з підтягнутим тілом. Розмір виробів може бути різним.
Сюжети чорно-білих тату
Увага повинна бути приділена вибору ескізу. У монохромному виконанні чудово виглядають написи, ієрогліфи, символи, квіти (наприклад сакура), комахи, тварини, птиці, риби.
Монохромне татуювання – складний виріб із чіткими лініями. Якісно виконати її може тільки досвідчений тату майстер.
Грізний самурай у повному бойовому екіпіруванні – типово чоловіче татуювання. Таке зображення найчастіше обирають шанувальники японської культури.
Значення тату «самурай»
Існує легенда, що в Японії зображення воїна мають право набивати на шкіру лише члени угруповання якудза. У нашій же країні татуювання із самураєм зробити може кожен.
Портрет японського воїна в обладунках символізує міць, силу волі та духу. Така особистість глибоко віддана близьким людям чи ідеї, вшановує традиції предків.
Варіанти оформлення тату, на якому зображено самурай
Стиль «віпшейдінг» часто використовується для таких ескізів: він ідеально передає похмурість та грізний вигляд воїна. Вдало підходить для цієї мети і треш-полька: розгонисті червоні мазки є відмінним контрастом для темного силуету самурая. Червоним кольором виділяється фон або сонце, що постає за чоловіком.
Тату з самураями часто набиваються в техніці «рукава». На них зображуються:
- портрети крупним планом;
- силуети воїнів на тлі гір чи пагод.
Нерідко самураї з'являються на татуюваннях в Менгу – жахливих масках, які виконували захисну функцію в бою.
Популярні зони для нанесення малюнка – плечі та груди. Часто татуювання з самураями набиваються на всю ногу чи спину, інколи ж покривають повністю все тіло. Останній варіант особливо актуальний у японських якудза.