#графіка #троянда
12 фото
Рівне
Київ
Івано-Франківськ
Запоріжжя
Харків
Харків
Київ
Київ
Київ
Київ
Одеса
Одеса
Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі.
До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує.
У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.
Виражати малюнок може все, що завгодно:
Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.
Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів.
Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.
Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.
На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.
Троянда – один із найстаріших та найпопулярніших малюнків у тату-мистецтві. Зображення прекрасної квітки з шипами затребуване не тільки у жіночої аудиторії.
Значення тату «троянда»
Зображення королеви квітів символізує красу та любов. Червона троянда – знак пристрасного кохання, біла – юності та невинності, синя – загадковості. У той же час шипи на стеблі квітки попереджають про те, що така краса може поранити.
У багатьох культурах та релігіях троянда вважається сакральною квіткою. У комбінації з хрестом вона виступала символом ордену розенкрейцерів, а згодом і масонів.
Пронизана кинджалом квітка на татуюванні раніше говорила про вбивство на ґрунті ревнощів.
Мініатюрні трояндочки набиваються у віпшейдингу або графіці, великі – в реалізмі, акварелі або олд скул. Правильно відображені світлотіні, імітація крапель роси та інші об'ємні деталі справляють реалістичний 3D-ефект.
Див. також більше 100 варіантів тату з трояндою.
На яких ділянках тіла набивається тату-троянда
Зображення цієї квітки часто красується на передпліччях – причому як у мініатюрі, так і у форматі «рукава». Інші традиційні зони – плечі, спина, стегна та груди.
Тату-троянда нерідко набивається на кистях рук, заповнюючи собою весь простір тильного боку долоні. У стилі реалізму або black&gray квітка виглядає об'ємною та «живою», привертаючи до себе увагу.