#графіка #півонії
6 фото
Київ
Запоріжжя
Київ
Вінниця
Одеса
Вінниця
Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі.
До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує.
У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.
Виражати малюнок може все, що завгодно:
Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.
Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів.
Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.
Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.
На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.
Півонії сьогодні – один із найбільш затребуваних малюнків у тату-арті. Зображення цих витончених квітів затребуване не тільки у прекрасної статі.
Значення тату «півонії»
Незважаючи на свою ніжність та витонченість, ця квітка є чоловічим символом. У давньосхідній культурі півонія – втілення енергії Янь, знак сміливості, сили та відваги. Її зображення «працює» як захисний оберіг та талісман, який приваблює здоров'я та достаток.
Для жінок півонія є любовним амулетом, що допомагає розкрити жіночність та побудувати гармонійні стосунки. Дія талісмана посилиться, якщо набити квіти в червоному або яскраво-рожевому кольорі.
Популярні ескізи, у яких створюються тату-півонії
Зображення цих яскравих та пишних квітів виглядає ефектно і в монохромі, і в кольоровій гамі. У першому випадку майстри звертаються до техніки графіки чи віпшейдингу, у другому набивають малюнок у стилі акварелі чи реалізму.
На тату півонії зображуються у вигляді пишної квітучої гілки, іноді з декоративними елементами (тонкі ланцюжки з підвісками, геометричні фігури).
У жінок такі малюнки частіше розміщуються на стегнах, ребрах, під грудьми або на животі. Інші популярні зони – передпліччя та щиколотки.
Чоловіки також набивають собі тату з півонією, причому необов'язково у чорно-білій гамі. Яскраві квіти розміщуються на плечах та передпліччях.