Знайди свого майстра краси
Київ

Усі тату: графіка

Всі фото

Тату графіка / смерть - 1 фото

#графіка #смерть

1 фото


Тату для хлопців на плечі чорно-білі, фото -

Vean Black Kherson

Херсон

 

Усі татуювання

Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі. 

Характерні риси тату в стилі графіка

До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує. 

У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.

Виражати малюнок може все, що завгодно:

  • розкриття внутрішнього світу того, хто його носить;
  • якась пам'ятна подія, змодельована у вигляді зображення;
  • просто татуювання, сенс якого зрозумілий лише самому власнику.

Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.

Популярні сюжети та комбінації 

Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів. 

Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.

Популярні місця для графіки

Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.

Кому підійде

На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.

Татуювання «Смерть» користується популярністю серед клієнтів тату-салонів. Похмурий натільний живопис не завжди сприймаються негативно і виглядає лякаючим. Деякі зображення мають прихований зміст; інші наносяться виключно для краси.

Значення 

Для кожної людини татуювання має своє значення. Образ «Смерть» — багатозначний; може мати кілька варіацій виконання. Найбільш універсальне трактування тату — нагадування, що смерть завжди ходить поруч. Це неминучий фінал існування людини і всього живого на Землі. Зазвичай татуювання вибирають відчайдушні, безстрашні люди. 

Основні значення наколки: 

  • неминучий кінець земного існування; 
  • відсутність страху перед смертю; 
  • скорбота за тим, хто пішов в інший світ; 
  • гармонія, рівновага; 
  • символ нового народження; 
  • зв'язок з певною субкультурою; 
  • оберіг. 

Тату «Смерть» часто вибирають люди, які пережили тяжку хворобу або вижили після страшної автокатастрофи. Популярна наколка у байкерів. Для них — це своєрідний оберіг. 

Популярні стилі нанесення 

Вважається, що смерть відступає, злякавшись власного зображення. Найчастіше клієнти вибирають символ скелета в чорно-білих тонах, одягненого в довгий плащ і косу, яку тримає в руках. Популярні стилі нанесення – блекворк, традишнл. 

Використовуються також інші:

  • трэш полька, здатний відобразити привабливість найжахливіших образів;
  • нью скул, що має схожі елементи з графіті;
  • чікано — зображення, виконані чорною тушшю, з чітко оформленими контурами; 
  • гравюра, відмінними рисами є чорна фарба, чіткий контур, акуратне штрихування.

Гарно виглядає наколка, виконана в стилі барроко, — з переходами темних, білих тонів, що надають похмурому малюнку примарної чарівності. 

Сюжети та комбінації з іншими предметами 

Татуювання «Смерть» повинно передавати похмуру атмосферу, тому в більшості випадків виконується у чорно-білих тонах.

Ескіз може бути різноманітним:

  • скелет;
  • череп;
  • жіночий силует з косою в руках; 
  • скелет у довгому плащі з крилами за спиною; 
  • кишеньковий або пісочний годинник з черепом.

Тату з годинником означає, що кожному на землі відведено свій час для життя. 

Похмура істота з косою зазвичай втілює злу удачу, постійний ризик. У поєднанні з гральними картами, кістками, означає якусь гру зі смертю, яку веде володар образу.

Тату Ангел смерті — нагадування, що життя будь-якої миті може обірватися. Образ має двояке значення: людина показує, що не боїться смерті або, навпаки, хоче сказати, що це єдине, що може її зупинити.

Наколка «Безсмертя» виглядає як череп, з очних ямок якого виповзають змії. Символами вічного життя також вважаються птах фенікс, метелик.

Місце нанесення

Найчастіше тату наколюють на руку чи спину. Деякі наважуються нанести похмурий образ на обличчя. Такий спосіб особливо популярний у реперів.

Вважається, що тату «Смерть» захищає її власника. Для посилення захисного ефекту її набивають на спину, передпліччя або ногу.

Місце розташування зображення залежить від форми, розміру ескізу. 

При виборі місця нанесення необхідно враховувати такі фактори, як:

  • сфера зайнятості клієнта;
  • техніка виконання. 

Явні натяки, де наприклад ворон сидить на надгробку, краще наколювати в місцях, де їх можна замаскувати (спина, ікра). 

Зображення смерті наводить на жах. Але, в руках професійного майстра страшний малюнок перетворюється на чарівне, таємниче видовище.