#графіка #нагомілці
Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі.
До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує.
У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.
Виражати малюнок може все, що завгодно:
Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.
Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів.
Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.
Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.
На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.
Татуювання на гомілки стають все більш популярними через їхню помітність і можливість вибору різноманітних дизайнів. Гомілка надає достатньо місця для великих та деталізованих зображень, але також підходить і для більш дрібних та делікатних тату.
Флора та фауна: Квіти, дерева, тварини та птахи можуть виглядати вражаюче на гомілки.
Геометричні та абстрактні образи: Від простих геометричних форм до складних мандал.
Міфологічні та релігійні символи: Дракони, фенікси, боги та інші символи можуть стати чудовим вибором.
Морська тематика: Кораблі, якорі, морські зірки, хвилі тощо.
Портрети: Особи відомих особистостей або близьких людей.
Текст та леттеринг: Цитати, фрази, вірші чи дати.
Біль: Гомілка - досить чутлива частина тіла, тому що шкіра знаходиться близько до кістки. Однак біль відносний і може змінюватись в залежності від індивідуальної чутливості.
Загоєння: Область гомілки зазвичай добре гоїться, але слід уникати тертя та безпосереднього впливу сонячних променів на свіже татуювання.
Якщо у вас є конкретний дизайн або ідея, яку ви хотіли б обговорити або показати, ви можете завантажити зображення, і я намагатимусь дати свої рекомендації чи коментарі.