#графіка #спартанець
Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі.
До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує.
У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.
Виражати малюнок може все, що завгодно:
Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.
Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів.
Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.
Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.
На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.
Спартанець у обладунках нерідко зустрічається на тату-ескізах. Таким зображенням вважають за краще прикрашати своє тіло чоловіки, підкреслюючи тим самим свою силу та хоробрість.
Значення тату, на якому зображений спартанець
Вибір такої тематики говорить про мужність, відвагу, величезну силу. Також портрет спартанця символізує патріотизм та готовність захищати свою Батьківщину.
На створення такого татуювання чоловіків надихає історія стародавнього народу, який прославився силою та хоробрістю своїх воїнів. Тому багато хто набиває на тілі портрети царя Леоніда з голлівудського фільму «300 спартанців».
Інші значення зображення античного воїна – міцне здоров'я та фізична витривалість.
Варіанти оформлення тату «спартанець»
Відмінні риси ескізу із зображенням стародавнього воїна – великий масштаб, натуралістичність та барвистість. Тому таке татуювання часто виконується у техніці рукава. Популярні стилі – black&gray, реалізм, треш-полька.
Масштабні татуювання зі спартанцем часто красуються на біцепсах, грудях, спині. Зображення меншого масштабу набиваються на руках та щиколотках. На таких татуюваннях представлені фрагменти одягу спартанця – наприклад, шолом або щит із мечем.