Знайди свого майстра краси
Київ

Усі тату: графіка

Всі фото

Тату графіка / воїн - 3 фото

#графіка #воїн

3 фото


Тату для хлопців на спині дракон, фото -

Альона Iванник

Дніпро

Тату для хлопців рукав графіка, фото -

Альона Iванник

Дніпро

Тату на грудях графіка крила, фото - Тату майстер Дмитрий Полянский

Дмитрий Полянский

Краматорськ

 

Усі татуювання

Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі. 

Характерні риси тату в стилі графіка

До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує. 

У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.

Виражати малюнок може все, що завгодно:

  • розкриття внутрішнього світу того, хто його носить;
  • якась пам'ятна подія, змодельована у вигляді зображення;
  • просто татуювання, сенс якого зрозумілий лише самому власнику.

Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.

Популярні сюжети та комбінації 

Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів. 

Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.

Популярні місця для графіки

Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.

Кому підійде

На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.

Воїн, витатуйований на шкірі, уособлює відвагу та мужність. Таке зображення для прикраси тіла переважно вибирає сильна половина.

Значення тату «воїн»

Насамперед це свідчення безстрашності та сили того, чиє тіло прикрашає подібне зображення. У деяких випадках воно є своєрідним оберегом від ворогів.

Зображення вершника на коні символізує завоювання, піднятий меч – перемогу у бою.

Варіанти для ескізу тату «воїн»

Героєм ескізу може стати спартанець, самурай чи вікінг – вибір залишається за клієнтом. Який би персонаж не був присутній на ескізі, він зображується максимально реалістично, отже, зображення займає велику площу. Тому татуювання виконується у вигляді рукава або масштабного "полотна» на всю спину чи груди.

Найпопулярніші стилі – реалізм, black&gray. Колірна гама переважно чорно-біла, іноді зустрічаються кольорові елементи (краплі крові, колір шкіри або очей воїна, відтінок фону).

Разом із портретним зображенням присутні мотиви оберегів – руни, міфічні тварини, що втілюють сміливість і міць (вовк чи ведмідь).

Альтернативні варіанти для ескізу тату воїна:

  • людина з головою монстра або в образі смерті в латах;
  • амазонка або дівчина в лицарському обладунку.