#графіка #конюшина
Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі.
До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує.
У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.
Виражати малюнок може все, що завгодно:
Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.
Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів.
Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.
Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.
На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.
Конюшина – універсальний та символічний варіант татуювання. Це означає удачу, віру, любов. У зображення є й інші смисли. Але, так чи інакше, тату у вигляді конюшини має позитивну енергетику, захищає власника, приваблює благополуччя.
Найчастіше конюшину асоціюють зі святим Патріком – покровителем Ірландії. Проте символізм зображення значно ширший. При цьому суть єдина – позитивне посилання, добра енергетика, залучення удачі та везіння.
Основне значення татуювання у вигляді трилистої конюшини:
Конюшина чотирилиста – це символ 4 стихій: вогню, води, землі та повітря. В Індії з ним пов'язують чотири сторони світу. Чотирилиста конюшина – сильний амулет, що захищає від недобрих сил і приносить щастя.
Для чоловіків конюшина символізує мужність, силу та міць. Для дівчат – ніжність, витонченість, жіночність.
Найчастіше татуювання «конюшина» виконують у техніках:
Дівчата часто вибирають графіку та мінімалізм. Короткий, без зайвих деталей лист конюшини виглядає витончено і ніжно. Орнаментал чудово підходить для чоловіків. Складні візерунки, мандали додають зображенню сакрального змісту.
Як основний тон тату популярний традиційний зелений. Як додаток використовують срібний, золотий, жовтий кольори. Стильно і естетично виглядає чорно-біла конюшина. При цьому вважається, що чим яскравіше зображення, тим потужнішим є його добрий посил.
Поєднання конюшини з різними об'єктами надає татуюванню унікальності та збільшує її енергетику.
Часті комбінації:
Конюшину можна комбінувати з будь-якими зображеннями. Це можуть бути рослини, квіти, візерунки, гральні кістки, гроші, горщик із золотом або лепрекон. Створити персональний сюжет та скоригувати ескіз з урахуванням усіх нюансів та побажань допоможе тату-майстер.
Значення зображення не змінюється в залежності від ділянки нанесення. Зазвичай тату з конюшиною виконують на руці, литках. Рідше – на ребрах, грудях.
Зап'ястя, кісточки, поперек, ключиця найбільше підходять для дівчат. Чоловіки віддають перевагу передпліччям, спині, ікрам. Міні-тату у формі конюшини наносять і на пальці. Щоправда цю ділянку вибирають рідко через достатню хворобливість процесу.
Татуювання у вигляді конюшини – це потужний оберіг, що приносить своєму володарю удачу. Це може бути кольорове або чорно-біле зображення, мінімалістичне або у комбінації з іншими предметами. При виборі ескізу рекомендовано спиратися на внутрішнє світовідчуття.