#графіка #нащиколотці
Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі.
До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує.
У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.
Виражати малюнок може все, що завгодно:
Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.
Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів.
Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.
Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.
На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.
Тату на щиколотці — одне з найпопулярніших. Частіше тому, що його легко продемонструвати, коли хочеться привернути до себе увагу, і так само легко сховати під довгою спідницею чи брюками, якщо воно набридло чи здається недоречним на якомусь заході. Крім того, шкіра в цьому місці з віком не провисає і не зморщується, а значить малюнок не втратить форму навіть через роки.
Татуювання на щиколотці може зробити ніжку візуально довшою і стрункішою, але для цього потрібно правильно вибрати малюнок. Він має бути обережним, складатися з тонких ліній і не бути перевантаженим елементами. Найкраще для цієї мети підходить гілочка або візерунок із маленьких польових квітів. Важливо нанести зображення так, щоб щонайменше дві третини довжини розташовувалися вертикально. До речі, популярне тату у вигляді браслета підходить тільки довгоногим власницям худих щиколоток, так як створює зворотний ефект — зорово розширює цю область.
Ще одна перевага такого татуювання для дівчат — з ним пишно виглядають навіть найпростіші балетки або кеди. Що вже казати про босоніжки на підборах чи гарні туфлі! Але в цьому випадку малюнок також має значення — якщо віддаєте перевагу жіночному стилю одягу, вибирайте елегантний ескіз з мінімумом деталей і уникайте яскравих, насичених відтінків. Ну а жінкам, у чиєму гардеробі більше спортивних речей чи унісекс, підійдуть малюнки в морському стилі, флюгери, коміси, імітація мотузкового браслета.
Дівчатам, як правило, подобаються кольорові тату на щиколотках. Це можуть бути рослинні малюнки (троянда або лілія) або анімалістичні — пір'я, метелики, милі тварини, у тому числі фентезійні. Часто зустрічаються. інші сюжети:
Тату на щиколотці вважається жіночим, але й хлопці можуть дозволити собі малюнок у цьому місці. Він може бути як невеликим, так і великим, головне — уникати занадто тонких та округлих ліній. Чудово виглядають:
У зоні щиколоток мало жирової тканини, тому загоєння займає 10-14 днів. Щоб не пошкодити малюнок весь цей час, доведеться носити вкорочені шкарпетки та штани без манжет. Якщо візерунок проходить над п'ятою, краще відмовитися від взуття із твердими задниками.
Тату на щиколотці може бути парним (симетричним на обох ногах) та поодиноким. Не важливо який варіант ви оберете — і той, і інший добре виглядають у житті і на фото.