#графіка #напопереку
Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі.
До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує.
У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.
Виражати малюнок може все, що завгодно:
Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.
Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів.
Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.
Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.
На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.
Татуювання з кожним роком стають дедалі популярнішими. Створюється безліч ескізів, що виглядають дуже привабливо на жіночому тілі. Найактуальніший варіант – тату на попереку. Чоловіки рідко наносять зображення на це місце, тому татуювання внизу спини вважається жіночим.
Дуже давно татуювання робили лише жінки робітничих професій. Потім зображення на тілі характеризували дівчат як легкодоступних. Ці часи минули, і тепер багато представниць жіночої статі прикрашають своє тіло малюнками. Майже кожна дівчина має тату. Майже кожне татуювання має певне значення, тому слід ознайомитися з ним перед нанесенням ескізу.
Зображення на попереку можуть бути абсолютно різних розмірів. Їх легко сховати під одяг, тож дозволити такі татуювання можуть і ділові люди. Наносити зображення на поперек не так болісно, як інші ділянки тіла.
На цю ділянку тіла найчастіше наносяться акуратні та ніжні малюнки. Найпоширенішими є:
Звірі також мають велику популярність при виборі тату. Тигрицю чи левицю обирають владні жінки, впевнені у собі. Ведмедиця – символ сили, вовчиця – вірності. Коней як татуювання внизу спини обирають волелюбні дівчата.
Слова можуть писатися будь-якою мовою. Дуже красиво виглядають латинські літери. Зазвичай на поперек наносять висловлювання філософів, крилаті фрази, короткі вірші, заклик до чогось тощо. Можна поєднувати напис разом із малюнком.
Татуювання у вигляді ієрогліфів можна віднести до написів. Вони зачаровують своєю формою. Від таких тату походить особлива магія. Якщо Ви виявили бажання набити на поперек ієрогліфи, обов'язково слід переконатися у правильності написання та позначення. Наявність на тілі такого символу надає власнику татуювання загадковості та шарму. Ієрогліф також може бути доповненням до малюнка.
При нанесенні зображення обов'язково враховуватимуться всі Ваші побажання. Головне у цій справі – знайти хорошого спеціаліста.