#графіка #коло
Тату графіка – досить поширений стиль, і при цьому один із наймолодших. За однією з версій, він з'явився на початку 2000-х років у салоні East River Tattoo (Бруклін, Нью-Йорк). Особливого поширення такі тату набули у роки популярності панківського руху. Згодом субкультура панків стала менш популярною, але це не знизило інтерес до татуювань у стилі графіка, і такі тату мають попит досі.
До особливостей стилю варто віднести те, що малюнок виконаний у чорно-білому кольорі. Деякі плутають цей стиль з чикано та блек-енд-грей, але насправді, крім монохромності, їх ніщо не поєднує.
У графіці присутня особлива техніка набивання зображення. Зокрема, це штрихування. Малюнок наноситься рисочками, як у гравюрах, що разюче відрізняє цей вид нанесення тату від інших. Тіні виходять жорсткими. Обов'язкова умова – це чіткі контури всіх нанесених на шкіру малюнків.
Виражати малюнок може все, що завгодно:
Кожен малюнок може бути наповнений індивідуальним змістом, який закладає клієнт.
Графіку можна порівняти з гравюрами, звідки цей стиль черпає сюжети. Деякі зображення схожі на зображення, які можна знайти в старовинних книгах. При цьому малюнки можуть бути різноманітними. Часто можна зустріти татуювання з представниками тваринного та рослинного світів.
Затребуваний сакральний сюжет – це черепа та скелети, які можна зустріти у різних комбінаціях. Не оминули цей стиль і сюжети, пов'язані з містицизмом. Також можуть бути зображені люди та людиноподібні істоти. У графіці також мають попит зображення у вигляді зброї.
Для нанесення графічного малюнка немає якихось спеціальних місць на тілі. Татуювання в цьому стилі можна нанести куди завгодно. І все-таки найбільш популярні в цьому плані руки та плечі. Графіку можна зустріти на будь-якій частині руки і досить часто в цьому стилі може бути забитий весь рукав. Також часто татуювання у стилі графіка наносяться на лопатки, спину чи груди. Графікою можна забити все тіло.
На відміну від кельтики, яка є чоловічим стилем татуювання, графіка може підійти всім, незалежно від статі. Якщо замовник не знає, чи підійде стиль графіка саме йому, він може проконсультуватися з татуювальником. Фахівець підкаже та порекомендує найбільш відповідний стиль та місце нанесення тату.
Коло, набите на шкірі – лаконічна та оригінальна прикраса людського тіла. Він може оформлятися як у вигляді лаконічного контурного малюнка, так і доповнювати складніші ескізи.
Значення тату кола
Просте контурне зображення символізує нескінченність, циклічність, постійне оновлення. Це знак Сонця та Всесвіту – тому таке татуювання часто доповнюється космічними або астрологічними символами.
Коло часто обігрується у зображенні мандали або емблемі «инь-ян». Послідовники індуїзму доповнюють таке татуювання знаком «ом». Ну, а коло, в яке укладено кельтський хрест, символізує сонячну енергію.
За останній час великою популярністю користуються тату у вигляді кола, всередині якого зображено фрагмент пейзажу. У такому разі малюнок просто виступає окрасою тіла, не передаючи жодного сакрального значення.
Вибір кольору залежить від ескізу. Найчастіше тату виконується у монохромі, у техніці мінімалізму, лайнворку чи графіки. Великою популярністю користуються мініатюрні малюнки.
На яких частинах тіла набивають тату-коло
Такі малюнки люблять набивати на зап'ястях, передпліччях та спині. Рідше кола «носять» на грудях чи ребрах.