#мехенді #кішка
Мехенді – мистецтво нанесення тимчасових натільних зображень хною, що прийшло до нас давно. Його наносять терміном не більше ніж на 2 тижні. При класичному розписі малюнок наноситься за допомогою натуральної хни та закріплювача. Закріплювачем може виступати липкий бинт або цукровий сироп.
Мехенді прийшло до нас зі Східної культури, де його сприймали як традиційну прикрасу. Також вважалося, що нанесений на тіло орнамент мав магічну силу і міг виступати оберегом або талісманом.
Одні зображення спрямовані на залучення удачі, грошей, кохання, інші – на відкриття людині дороги до мудрості та просвітління. Наприклад, в Індії досі вважається, що символи, нанесені на тіло, містять священний зміст і стають талісманами.
У європейських країнах мехенді прийшло як поєднання різних стилів та напрямків. Європейські жінки використовують його виключно як прикрасу, не надаючи малюнку сакрального сенсу.
Малюнки мехенді відрізняються складністю та об'ємністю. Для їх створення вимальовують маленькі елементи, що нагадують мереживо.
Мехенді наносяться барвником хни для прикрашання тіла. Неймовірно ніжно та красиво виглядає біла хна на тілі нареченої. Візерунки наносять на кисті рук, ноги, в області грудей і стегон.
Найчастіше мехенді вважають за краще наносити:
Привернути увагу перехожих легко, якщо нанести гарні малюнки на спину, плечі, живіт, особливо якщо літній сезон ви плануєте провести на пляжі.
Оригінальним рішенням стане нанесення химерного малюнка на руках, а зап'ястя та фаланги пальців можна прикрасити кільцями та ланцюжками.
Популярні елементи малюнків:
Популярними залишаються символи:
Щоб малюнок прожив якнайдовше, спробуйте наступне:
Майстри Barb.ua розроблять для вас індивідуальний ескіз з урахуванням побажань клієнта, підберуть зображення та техніку його нанесення з урахуванням індивідуальних особливостей зовнішності.
Кішка в якості тату зазвичай вважається типово жіночим «аксесуаром». Зображення цієї витонченої та таємничої тварини вдало обігрується в ескізах для будь-якого стилю, чи це мінімалізм, чи великий реалістичний портрет.
Значення тату-кішка
Зображення цієї тварини символізує незалежність та самодостатність, грацію та кокетство. Тому тату кішки віддають перевагу переважно жінки.
У північноамериканській міфології ця тварина асоціювалася з лінню та схильністю до крадіжок. Передбачається, що саме тому тату з кішкою вважалося злодійським талісманом.
Зображення відбитків лапок тварини вважається оберегом (на основі повір'я про те, що у кішки 9 життів).
Основне посилання малюнка – спритність, таємничість, норовливість, свобода у виборі власної долі.
Варіанти оформлення тату-кішка
Малюнок набивається на шкіру в монохромі або кольоровій гамі. У першому випадку використовуються такі стилі, як графіка, лайнворк, мінімалізм, black&gray. Для кольорових тату вибирають стиль реалізму чи акварелі.
Найпопулярніший ескіз – чорний силует кішки, що потягується. Популярні також портретні зображення. Кішки зображуються часто разом із квітами, півмісяцем, геометричними візерунками.
Татуювання набивають на зап'ястях, ребрах, попереку, щиколотках, спині. Одна з популярних зон для жінок – нижня частина живота.