#мехенді #квітка
20 фото
Чернівці
Київ
Київ
Київ
Одеса
Одеса
Одеса
Дніпро
Ольга Евтушевская
Харків
Київ
Київ
Київ
Вінниця
Харків
Харків
Миколаїв
Одеса
Одеса
Ольга Евтушевская
Харків
Одеса
Мехенді – мистецтво нанесення тимчасових натільних зображень хною, що прийшло до нас давно. Його наносять терміном не більше ніж на 2 тижні. При класичному розписі малюнок наноситься за допомогою натуральної хни та закріплювача. Закріплювачем може виступати липкий бинт або цукровий сироп.
Мехенді прийшло до нас зі Східної культури, де його сприймали як традиційну прикрасу. Також вважалося, що нанесений на тіло орнамент мав магічну силу і міг виступати оберегом або талісманом.
Одні зображення спрямовані на залучення удачі, грошей, кохання, інші – на відкриття людині дороги до мудрості та просвітління. Наприклад, в Індії досі вважається, що символи, нанесені на тіло, містять священний зміст і стають талісманами.
У європейських країнах мехенді прийшло як поєднання різних стилів та напрямків. Європейські жінки використовують його виключно як прикрасу, не надаючи малюнку сакрального сенсу.
Малюнки мехенді відрізняються складністю та об'ємністю. Для їх створення вимальовують маленькі елементи, що нагадують мереживо.
Мехенді наносяться барвником хни для прикрашання тіла. Неймовірно ніжно та красиво виглядає біла хна на тілі нареченої. Візерунки наносять на кисті рук, ноги, в області грудей і стегон.
Найчастіше мехенді вважають за краще наносити:
Привернути увагу перехожих легко, якщо нанести гарні малюнки на спину, плечі, живіт, особливо якщо літній сезон ви плануєте провести на пляжі.
Оригінальним рішенням стане нанесення химерного малюнка на руках, а зап'ястя та фаланги пальців можна прикрасити кільцями та ланцюжками.
Популярні елементи малюнків:
Популярними залишаються символи:
Щоб малюнок прожив якнайдовше, спробуйте наступне:
Майстри Barb.ua розроблять для вас індивідуальний ескіз з урахуванням побажань клієнта, підберуть зображення та техніку його нанесення з урахуванням індивідуальних особливостей зовнішності.
Здавалося б, найочевидніший мотив жіночого татуювання — квітка. Але не все так просто. Ця тематика настільки велика, що навіть чоловічий ескіз може містити цілі рослинні сюжети.
Перше та найголовніше значення тату у вигляді квітки — краса. Носій такого малюнка віддає перевагу естетиці та акуратності у всьому, чого торкається його погляд. Бутони завжди служили засобом прикраси свят, обрядів та тіла.
До речі, обряди, в яких брали участь квіти, не завжди були позитивними. Так, у деяких країнах калли символізують як початок сімейного життя, так і жалобу.
Ще одне з найбільших значень цвітіння – це радість життя, народження нового, початок.
Зображення лотоса, що прийшло зі східної культури, також багатозначно. Воно містить у собі одночасно значення і народження, і смерті, і жіночого початку.
Смерть не має негативного забарвлення у східних культурах, тому лотос сміливо можна назвати символом чистоти. Чоловіки також часто використовують гавайську квітку життя у своїх ескізах.
Говорячи про слов'янську культуру, згадаємо про папороть, яку використовували як оберег. Папороть не тільки захищає від поганого впливу, але й сприяє успіхам свого володаря у праці, сім'ї та особистих досягненнях.
Ескізи кольорів у татуюваннях добре комбінуються з іншими зображеннями. Дуже красиво виглядає тандем міні малюнка квітки з написом, виконаною акуратним тонким шрифтом. Гармонують бутони з комахами та птахами, особливо в техніці акварель. Любителям екзотики сподобається зображення колібрі, що ширяє над квіткою. Добре буде додати і візерунки, які не несуть особливого смислового навантаження, але підкреслюють красу центрального зображення.
Найвиграшніші стилі тату цієї тематики:
Стилю, який категорично не підходить для татуювання з квітами, просто не існує.
Обмежень для нанесення бутонів на частини тіла немає. Вони чудово виглядають на будь-якому місці, головне, щоб ескіз підходив за розміром. Однак є особливо популярні місця:
Квіти — невичерпна тематика для татуювань. Їхні значення, стилі та мотиви настільки великі, що будь-яка людина зможе знайти зображення собі до душі.