#мехенді #наспині
9 фото
Одеса
Київ
Одеса
Вінниця
Одеса
Одеса
Харків
Харків
Харків
Мехенді – мистецтво нанесення тимчасових натільних зображень хною, що прийшло до нас давно. Його наносять терміном не більше ніж на 2 тижні. При класичному розписі малюнок наноситься за допомогою натуральної хни та закріплювача. Закріплювачем може виступати липкий бинт або цукровий сироп.
Мехенді прийшло до нас зі Східної культури, де його сприймали як традиційну прикрасу. Також вважалося, що нанесений на тіло орнамент мав магічну силу і міг виступати оберегом або талісманом.
Одні зображення спрямовані на залучення удачі, грошей, кохання, інші – на відкриття людині дороги до мудрості та просвітління. Наприклад, в Індії досі вважається, що символи, нанесені на тіло, містять священний зміст і стають талісманами.
У європейських країнах мехенді прийшло як поєднання різних стилів та напрямків. Європейські жінки використовують його виключно як прикрасу, не надаючи малюнку сакрального сенсу.
Малюнки мехенді відрізняються складністю та об'ємністю. Для їх створення вимальовують маленькі елементи, що нагадують мереживо.
Мехенді наносяться барвником хни для прикрашання тіла. Неймовірно ніжно та красиво виглядає біла хна на тілі нареченої. Візерунки наносять на кисті рук, ноги, в області грудей і стегон.
Найчастіше мехенді вважають за краще наносити:
Привернути увагу перехожих легко, якщо нанести гарні малюнки на спину, плечі, живіт, особливо якщо літній сезон ви плануєте провести на пляжі.
Оригінальним рішенням стане нанесення химерного малюнка на руках, а зап'ястя та фаланги пальців можна прикрасити кільцями та ланцюжками.
Популярні елементи малюнків:
Популярними залишаються символи:
Щоб малюнок прожив якнайдовше, спробуйте наступне:
Майстри Barb.ua розроблять для вас індивідуальний ескіз з урахуванням побажань клієнта, підберуть зображення та техніку його нанесення з урахуванням індивідуальних особливостей зовнішності.
Тату на спині підходять всім, незалежно від віку та статі. Вони можуть бути як чорно-білими, так і кольоровими, займати невелику ділянку шкіри або доходити від шиї до попереку. За наявності бажання та фінансових можливостей можна намалювати справжній витвір мистецтва.
Оскільки спина — найбільша та плоска частина тіла, там можна зобразити все, що завгодно. Для чоловіків, які люблять масштабні малюнки з багатьма дрібними деталями, тату на спині підходить ідеально. Крім того, картинку, зроблену в цьому місці, легко сховати під одягом, а отже, люди, яким небажано мати татуювання через професійну діяльність, можуть не переживати, що його хтось побачить.
Великі тату в області спини актуальні і для дівчат — вдало обраний сюжет підкреслить тонку талію. Щоправда, доведеться ретельно стежити за фігурою — навіть невеликі стрибки ваги погано позначаються зовнішньому вигляді малюнка. Він швидко деформується та втрачає початкову привабливість. Жінкам, схильним до набору та втрати зайвих кілограм, варто вибирати ескіз, який можна набити на верхній частині спини, ближче до шиї.
Дівчата часто вибирають ніжні зображення з тонкими лініями. Один з таких — ангел з розкритими крилами. Також популярні:
Чоловічі татуювання на спині, як правило, відрізняються брутальністю. Вони можуть бути як одиничними (наприклад, хрест між лопатками), так і закривати значну частину шкіри, переходячи на груди, передпліччя, боки. Втім, нерідкі випадки, коли хлопець спочатку робить невеликий малюнок, а за кілька років вирішує додати до нього більше фону та деталей. Серед чоловіків користуються популярністю такі зображення:
У цій зоні мало нервових закінчень, тому не варто боятися болю. Тим більше майстер може мінімізувати неприємні відчуття, скориставшись кремом-анестетиком. Однак, людям з дуже низьким больовим порогом не варто наносити тату вздовж хребта, в районі лопаток та шиї. там біль відчувається сильніше, ніж у місцях, де багато м'язів.
За татуюванням на спині складно доглядати — щоб нанести загоюючий крем, доводиться просити у когось допомоги. Також спочатку потрібно відмовитися від облягаючого одягу і спати на животі або на боці (інакше «попливуть» контури зображення). Але це тимчасові незручності — за кілька тижнів можна повернутися до звичного способу життя.