Знайди свого майстра краси
Київ

Усі тату: квітка

Всі фото

Тату квітка / кинджал - 1 фото

#квітка #кинджал

1 фото


Тату эскиз кольорові японські, фото -

Иван Букреев

Запоріжжя

 

Усі татуювання

Здавалося б, найочевидніший мотив жіночого татуювання — квітка. Але не все так просто. Ця тематика настільки велика, що навіть чоловічий ескіз може містити цілі рослинні сюжети.

Значення тату з квітами

Перше та найголовніше значення тату у вигляді квітки — краса. Носій такого малюнка віддає перевагу естетиці та акуратності у всьому, чого торкається його погляд. Бутони завжди служили засобом прикраси свят, обрядів та тіла.

До речі, обряди, в яких брали участь квіти, не завжди були позитивними. Так, у деяких країнах калли символізують як початок сімейного життя, так і жалобу.

Ще одне з найбільших значень цвітіння – це радість життя, народження нового, початок.

Зображення лотоса, що прийшло зі східної культури, також багатозначно. Воно містить у собі одночасно значення і народження, і смерті, і жіночого початку.

Смерть не має негативного забарвлення у східних культурах, тому лотос сміливо можна назвати символом чистоти. Чоловіки також часто використовують гавайську квітку життя у своїх ескізах.

Говорячи про слов'янську культуру, згадаємо про папороть, яку використовували як оберег. Папороть не тільки захищає від поганого впливу, але й сприяє успіхам свого володаря у праці, сім'ї та особистих досягненнях.

Комбінації та стилі

Ескізи кольорів у татуюваннях добре комбінуються з іншими зображеннями. Дуже красиво виглядає тандем міні малюнка квітки з написом, виконаною акуратним тонким шрифтом. Гармонують бутони з комахами та птахами, особливо в техніці акварель. Любителям екзотики сподобається зображення колібрі, що ширяє над квіткою. Добре буде додати і візерунки, які не несуть особливого смислового навантаження, але підкреслюють красу центрального зображення.

Найвиграшніші стилі тату цієї тематики:

Стилю, який категорично не підходить для татуювання з квітами, просто не існує.

Кращі місця для тату з квітами

Обмежень для нанесення бутонів на частини тіла немає. Вони чудово виглядають на будь-якому місці, головне, щоб ескіз підходив за розміром. Однак є особливо популярні місця:

  • Гарне місце — на руці, це місце вибирають частіше чоловіки. Троянди добре втілюються на зап'ясті та тильній стороні долоні, в той час як лілії, півонії та інші великі квіти краще зробити на плечі, де площа шкіри більша.
  • Дуже елегантно виглядатиме бутон у стилі мінімалізм на ключиці, особливо у поєднанні з витонченим написом.
  • Великі рослинні візерунки найкраще розміщувати на нозі, якщо наприклад, прикрашати жіноче стегно.
  • Виграшно виглядають квіти у дівчат в районі грудей та живота.
  • На спині красиво виглядають симетричні малюнки, наприклад, схематичний лотос у верхній частині хребта.
  • Виграшне місце – чоловіча шия.

Квіти — невичерпна тематика для татуювань. Їхні значення, стилі та мотиви настільки великі, що будь-яка людина зможе знайти зображення собі до душі.

Кинжал часто присутній на чоловічих та жіночих татуюваннях – особливо тих, що оформлені в стилях олд скул або традишнл. У будь-якій техніці зображення виглядає помітно, провокаційно і навіть заворожливо.

Значення тату «кинжал»:

  • пронизане зброєю серце – знак душевної рани та спраги помсти за завданий біль;
  • кинжал, що протикає троянду, раніше був «візитною карткою» жінки, яка вбила чоловіка за зраду;
  • холодну зброю разом із черепом раніше набивали вбивцям. У поодиноких випадках це тату слугувало оберегом від пограбувань;
  • кинжал зі змією на «зоні» був атрибутом злодіїв. Однак іноді таке татуювання символізувало зцілення від тяжкої хвороби.

Загалом зображення символізує силу духу, жорсткість характеру та схильність до агресії.

Популярні ідеї оформлення тату з кинджалом

Незалежно від кольорової гами лідерами серед стилів ескізу є традишнл і олд скул. На них кинджали зображуються разом із серцями, трояндами, черепами, зміями. Часто на татуюванні зброя ніби протикає шкіру.

Завдяки широкому вибору ідей для ескізу кинджал можна набивати практично на будь-якій ділянці тіла. В основному його воліють «носити» на передпліччях, грудях, щиколотках, плечах.

У жінок зображення кинджала нерідко красується під грудьми, в області сонячного сплетення та на ребрах.