|
|
150 грн. |
|
|
150 грн. |
|
|
600 грн. |
- Обслуговування - на найвищому рівні. Все - просто супер. Дякую.......
|
|
✔️ |
|
|
250 грн. |
|
|
80 грн. |
|
|
✔️ |
|
|
✔️ |
|
|
✔️ |
Нужны клиенты?
Добавить салон|
|
✔️ |
|
|
✔️ |
- Пройшла навчання "Косметолог-естетист"в цій студії, все пройшло на відмінно, доступно і щоразу маса позитивних і незабутніх вражень. Щиро вдячна всім організаторам навчального процесу, особливо, викладачу-Тетяні Михайлевич.......