#наколіні #демон
Тату на коліні — чудовий варіант для тих, хто хоче виділитися з натовпу. Малюнок на цій ділянці жіночих або чоловічих ніг відразу привертає увагу, адже зустрічається набагато рідше, ніж татуювання на шиї або передпліччях. До того ж з віком на колінах не утворюються зморшки та не обвисає шкіра, а отже, контури зображення збережуться надовго.
Анатомічна форма коліна — коло чи овал, тому бажано, щоб малюнок теж був округлим. Зображення з гострими кутами виглядатимуть неприродно. Також не варто вибирати ескіз з великою кількістю дрібних деталей — по-перше, на колінній чашці їх складно промалювати через рельєф, а по-друге, на відстані 2-3 метрів вони зливаються воєдино, через що тату виглядає не так, як задумувалось.
Тату можуть бути різними за розміром і по-різному розташовуватися на нозі:
Чоловічі татуювання в області коліна найчастіше пов'язані з біомеханікою (часто малюють колінний суглоб у техніці 3D), комп'ютерними іграми (це може бути щит якогось персонажа або його портрет), анімалістикою (зображення голів диких тварин або собак агресивних порід). Найбільш популярні такі малюнки:
Татуювання для жінок, як правило, флористичні: велика квітка (троянда або хризантема), вінок з листя, гілка з дрібними квітами під або над колінною чашкою. Також популярні езотеричні символи — знаки зодіаку, обереги. І чоловіки, і жінки роблять в області колін сюжетні тату. зазвичай такі малюнки стають частиною великого зображення, що розповсюджується на всю ногу.
Малюнки на коліні візуально ділять ногу навпіл, вкорочуючи її. Це може стати проблемою для дівчат та хлопців невисокого зросту. Щоб уникнути такого ефекту, варто вибирати ескізи з вертикальними лініями — наприклад, сонце з двома довгими променями, один з яких доходить до середини стегна, а другий — до середини гомілки.
Роблячи татуювання на коліні, варто враховувати високий ризик його пошкодження — достатньо впасти, катаючись на велосипеді або скейтборді, щоб здерти шкіру в місці, де нанесено малюнок. Після загоєння може знадобитися корекція тату.
Вдало зробити татуювання, значить продумати образ, сюжет, значення та визначитися з розташуванням зображення. Тату з демонічними образами теж можуть мати різне значення, стилі виконання та розміри.
Оскільки демони пов'язані з різними культурами та історичними епохами, то й значення їхнього образу варіюється:
Зараз демони найчастіше асоціюються з силою, потойбічними здібностями.
Іноді в тату втілюються релігійні сюжети, іноді наносяться окремі образи із символічним чи особистим значенням.
Частими сюжетами є:
Демонов найчастіше зображують чорно-білим контурним малюнком. Рідше - у вигляді кольорових тату (наприклад, у кольорі виконуються японські демони: оні, тенгу).
Татуювання з демонами найкраще виглядають в об'ємі, тому найпоширеніший стиль: 3D тату з чіткими контурами .
Часто зображуються близнюки – ангел і демон, уособлюючи вічне протистояння добра і зла, а також тендітний баланс між гріхами та невинністю всередині людини.
Нерідко серед популярних ескізів у демонічній тематиці можна зустріти череп цапа. Він часто асоціюється зі злом, хитрістю, підступністю та гріхами.
Образ дозволяє масштабувати зображення за власним бажанням, але краще дати татуюванню більше місця. Особливо вимогливі до простору композиції - підходять розташування татуювання на плечах, грудях, спині та ногах.
Серед демонічних тату маленький розмір не поширений, у невеликих розмірах можна зобразити гаргуллю або череп козла.
Татуювання з демонами не лише чоловічі, багато ескізів підходять і для дівчат. Особливо поширені сукуби.
Демони сильно відрізняються в різних культурах, тому варіацій для тату існує безліч. Але загальна риса всіх образів – відображення темряви, зла, темних спокус та гріхів.