#наколіні #квітка
Тату на коліні — чудовий варіант для тих, хто хоче виділитися з натовпу. Малюнок на цій ділянці жіночих або чоловічих ніг відразу привертає увагу, адже зустрічається набагато рідше, ніж татуювання на шиї або передпліччях. До того ж з віком на колінах не утворюються зморшки та не обвисає шкіра, а отже, контури зображення збережуться надовго.
Анатомічна форма коліна — коло чи овал, тому бажано, щоб малюнок теж був округлим. Зображення з гострими кутами виглядатимуть неприродно. Також не варто вибирати ескіз з великою кількістю дрібних деталей — по-перше, на колінній чашці їх складно промалювати через рельєф, а по-друге, на відстані 2-3 метрів вони зливаються воєдино, через що тату виглядає не так, як задумувалось.
Тату можуть бути різними за розміром і по-різному розташовуватися на нозі:
Чоловічі татуювання в області коліна найчастіше пов'язані з біомеханікою (часто малюють колінний суглоб у техніці 3D), комп'ютерними іграми (це може бути щит якогось персонажа або його портрет), анімалістикою (зображення голів диких тварин або собак агресивних порід). Найбільш популярні такі малюнки:
Татуювання для жінок, як правило, флористичні: велика квітка (троянда або хризантема), вінок з листя, гілка з дрібними квітами під або над колінною чашкою. Також популярні езотеричні символи — знаки зодіаку, обереги. І чоловіки, і жінки роблять в області колін сюжетні тату. зазвичай такі малюнки стають частиною великого зображення, що розповсюджується на всю ногу.
Малюнки на коліні візуально ділять ногу навпіл, вкорочуючи її. Це може стати проблемою для дівчат та хлопців невисокого зросту. Щоб уникнути такого ефекту, варто вибирати ескізи з вертикальними лініями — наприклад, сонце з двома довгими променями, один з яких доходить до середини стегна, а другий — до середини гомілки.
Роблячи татуювання на коліні, варто враховувати високий ризик його пошкодження — достатньо впасти, катаючись на велосипеді або скейтборді, щоб здерти шкіру в місці, де нанесено малюнок. Після загоєння може знадобитися корекція тату.
Здавалося б, найочевидніший мотив жіночого татуювання — квітка. Але не все так просто. Ця тематика настільки велика, що навіть чоловічий ескіз може містити цілі рослинні сюжети.
Перше та найголовніше значення тату у вигляді квітки — краса. Носій такого малюнка віддає перевагу естетиці та акуратності у всьому, чого торкається його погляд. Бутони завжди служили засобом прикраси свят, обрядів та тіла.
До речі, обряди, в яких брали участь квіти, не завжди були позитивними. Так, у деяких країнах калли символізують як початок сімейного життя, так і жалобу.
Ще одне з найбільших значень цвітіння – це радість життя, народження нового, початок.
Зображення лотоса, що прийшло зі східної культури, також багатозначно. Воно містить у собі одночасно значення і народження, і смерті, і жіночого початку.
Смерть не має негативного забарвлення у східних культурах, тому лотос сміливо можна назвати символом чистоти. Чоловіки також часто використовують гавайську квітку життя у своїх ескізах.
Говорячи про слов'янську культуру, згадаємо про папороть, яку використовували як оберег. Папороть не тільки захищає від поганого впливу, але й сприяє успіхам свого володаря у праці, сім'ї та особистих досягненнях.
Ескізи кольорів у татуюваннях добре комбінуються з іншими зображеннями. Дуже красиво виглядає тандем міні малюнка квітки з написом, виконаною акуратним тонким шрифтом. Гармонують бутони з комахами та птахами, особливо в техніці акварель. Любителям екзотики сподобається зображення колібрі, що ширяє над квіткою. Добре буде додати і візерунки, які не несуть особливого смислового навантаження, але підкреслюють красу центрального зображення.
Найвиграшніші стилі тату цієї тематики:
Стилю, який категорично не підходить для татуювання з квітами, просто не існує.
Обмежень для нанесення бутонів на частини тіла немає. Вони чудово виглядають на будь-якому місці, головне, щоб ескіз підходив за розміром. Однак є особливо популярні місця:
Квіти — невичерпна тематика для татуювань. Їхні значення, стилі та мотиви настільки великі, що будь-яка людина зможе знайти зображення собі до душі.