#наколіні #віпшейдинг
Тату на коліні — чудовий варіант для тих, хто хоче виділитися з натовпу. Малюнок на цій ділянці жіночих або чоловічих ніг відразу привертає увагу, адже зустрічається набагато рідше, ніж татуювання на шиї або передпліччях. До того ж з віком на колінах не утворюються зморшки та не обвисає шкіра, а отже, контури зображення збережуться надовго.
Анатомічна форма коліна — коло чи овал, тому бажано, щоб малюнок теж був округлим. Зображення з гострими кутами виглядатимуть неприродно. Також не варто вибирати ескіз з великою кількістю дрібних деталей — по-перше, на колінній чашці їх складно промалювати через рельєф, а по-друге, на відстані 2-3 метрів вони зливаються воєдино, через що тату виглядає не так, як задумувалось.
Тату можуть бути різними за розміром і по-різному розташовуватися на нозі:
Чоловічі татуювання в області коліна найчастіше пов'язані з біомеханікою (часто малюють колінний суглоб у техніці 3D), комп'ютерними іграми (це може бути щит якогось персонажа або його портрет), анімалістикою (зображення голів диких тварин або собак агресивних порід). Найбільш популярні такі малюнки:
Татуювання для жінок, як правило, флористичні: велика квітка (троянда або хризантема), вінок з листя, гілка з дрібними квітами під або над колінною чашкою. Також популярні езотеричні символи — знаки зодіаку, обереги. І чоловіки, і жінки роблять в області колін сюжетні тату. зазвичай такі малюнки стають частиною великого зображення, що розповсюджується на всю ногу.
Малюнки на коліні візуально ділять ногу навпіл, вкорочуючи її. Це може стати проблемою для дівчат та хлопців невисокого зросту. Щоб уникнути такого ефекту, варто вибирати ескізи з вертикальними лініями — наприклад, сонце з двома довгими променями, один з яких доходить до середини стегна, а другий — до середини гомілки.
Роблячи татуювання на коліні, варто враховувати високий ризик його пошкодження — достатньо впасти, катаючись на велосипеді або скейтборді, щоб здерти шкіру в місці, де нанесено малюнок. Після загоєння може знадобитися корекція тату.
Віпшейдінг – це техніка нанесення татуювання за допомогою штрихів. Іноді цю технологію плутають із графікою і навіть деякі татуювальники можуть важко сказати, який з варіантів нанесення вони бачать.
Характерною рисою віпшейдингу є безперервна лінія, яка при нанесенні має різну товщину. Спочатку вона досить товста, потім вона все більше витончується і в кінці нанесення стає настільки тонкою, що непомітна для ока.
Ця техніка застосовується як у чорно-білих татуюваннях, так і кольорових. Головна відмінність від інших стилів – плавний перехід від темного до світлого. Є варіанти із затемненням частини малюнка. Татуювання наноситься малопомітними, але при цьому впорядкованими штрихами. Це досить складна техніка нанесення, тому що штрихи мають бути чіткими, але не акцентувати на собі увагу. Татуювання повинен передати форму, об'єм, інші елементи малюнка саме штрихами.
Як і практично будь-яке татуювання, віпшейдинг покликаний виразити індивідуальність свого носія. Більшість зображень, нанесених цим методом, уособлюють серйозність, загадковість, скритність. За допомогою цієї техніки можна глибоко передати внутрішній світ, розповісти про почуття, переживання, привнести якийсь таємний зміст.
Не існує якихось особливих критеріїв у сюжеті малюнка, який підходить для віпшейдінг-тату. Цією технікою можна наносити все, що завгодно. Зображення залежить від фантазії замовника. Найбільш популярні напрямки:
Також часто малюють космос, цілі картини на тілі і навіть їжу. Техніка віпшейдингу дозволяє досконало зобразити шерсть, текстуру шкіри.
Такі татуювання наносять на різні частини тіла, але у пріоритеті – це плечі, спина, руки. Іноді тату наноситься на бік, якщо татуювання займає багато місця на тілі.
Чоловічі віпшейдинг тату часто наносять на груди. Це виглядає досить мужньо, унікально та красиво.
Віпшейдинг підходить абсолютно всім, незалежно від статі та віку. Звичайно, є індивідуальні моменти, які краще обговорити з татуювальником. Професійний майстер порадить і порекомендує, чи варто наносити татуювання цією технікою або вибрати простіші варіанти.
Якщо клієнт наносить татуювання вперше, то йому спочатку потрібно вибрати студію або татуювальника. На Barb.ua представлено безліч варіантів салонів і приватних майстрів. Тут можна порівняти фахівців та вибрати того, хто підходить конкретному замовнику.